Płatność

Płatności za zamówienie można dokonać na kilka sposobów:

  • płatność przelewem na nasze konto (wybór opcji PRZELEW BANKOWY jest premiowany dodatkowym rabatem do zamówienia)
  • szybkie płatności elektroniczne
  • BLIK
  • płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Elektron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro
  • Google Pay
  • Leasing

Płatności elektroniczne obsługuje:

Mastercard and Visa

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

Informacje o dostawie

Kiedy zamówienie zostanie wysłane?

Zamówienia wysyłane sa zwykle w ten sam dzień, zakładając, że płatność za zamówienie przebiegła prawidłowo. W przypadku Paczkomatów, wysyłane są praktycznie przez cały tydzień. W przypadku dostaw kurierem, wysyłka najczęściej jest w dniu nastepnym, roboczym, po złożeniu zamówienia i prawidłowym przebiegu procesu płatności.

Wysyłka produktów o większej wadze lub wymiarach

W naszym sklepie znajdują się produkty, których waga czasami przekracza 10 kg lub wymiary przekraczają możliwości Paczkomatów. W takich przypadkach, kiedy musimy z firmą spedycyjną ustalić warunki przewozu takich produktów, czas wysyłki może się wydłużyć do 2 dni roboczych. Zazwyczaj dotyczy to większych modeli zasilaczy awaryjnych UPS. Zawsze, na bieżaco nasi Klienci są informowani o losach złożonych zamówień oraz przesyłkach.

 

Metody wysyłki Wymiar lub waga Cena
Paczkomaty Gabaryt A (64x38x8) 12,30 zł brutto
Paczkomaty Gabaryt B (64x38x19) 13,53 zł brutto
Paczkomaty Gabaryt C (64x38x41) 15,74 zł brutto
InPost Kurier do 20 kg 16,60 zł brutto
InPost Kurier pobranie do 1000 zł dodatkowo 1,80 zł brutto
InPost Kurier pobranie 1001 zł – 5000 zł dodatkowo 2,50 zł brutto
DHL paczka do 5 kg 17,88 zł brutto
DHL paczka 5 kg – 10 kg 19,68 zł brutto
DHL paczka 10 kg – 20 kg 24,21 zł brutto

 

Czas dostawy

Produkty elektroniczne, właściwie dostarczane są w kilkanaście minut, jeśli warunki określone przez Producenta wymagają dodatkowych informacji o użytkowniku końcowym (np.licencje imienne wydawane przez Producanta), czas dostawy może się nieco wydłużyć, ale zwykle nie przekracza on 24 godzin. Produkty fizyczne wysyłamy najcześciej tego samego dnia, więc dostawy są zazwyczaj w dniu następnym, wszystko zależy od tego, czy następny dzień jest dniem pracy, czy dniem wolnym. W niektórych przypadkach, kiedy towar jest do nas wysyłany wprost od producenta, czas dostawy może być dłuższy, w ekstremalnych przypadkach nawet do 10 dni roboczych.

Śledzenie przesyłek

Śledzenie przesyłek możliwe jest na kilka sposobów, najpopularnieszym jest link do śledzenia, który wysyłamy do Klienta po wysłaniu paczki, można również śledzić losy paczki za pomocą dedykowanych aplikacji, których wydawcą są firmy spedycyjne.
Sprawdzanie statusów zamówień i śledzenie przesyłek jest możliwe również na naszej stronie ŚLEDZENIE ZAMÓWIEŃ.

Prowizje operatorów płatności

Każdy operator płatności, który na naszej stronie został zintegrowany dla Państwa wygody, za swoje usługi pobiera opłaty. Poniżej przedstawiamy opłaty, które sa pobierane przez operatorów płatności i są zawarte w cenie produktu. Opłaty pobierane przez operatorów płatności nie mają wpływu na cenę końcową produktu dla Państwa, sa opłacane z marż na produktach.

Przelew bankowy (bez prowizji od wartości zamówienia, wybór tej opcji jest premiowany dodatkowym rabatem do zamówienia. )

PayNow (płatności BLIK, kartą płatniczą, Google Pay: 0,95 % od wartości zamówienia)

PayPal (zapłać z PayPal: 2,9%+ 80 groszy opłaty stałej od wartości zamówienia) – obecnie możliwość płatności za pomocą PayPal jest wyłączona w naszym sklepie.