O nas

CYBERlabs – istniejemy od 1999 roku i jesteśmy grupą wysokospecjalizowanych inżynierów zajmujących się szeroko pojętą informatyką, włączając w to informatykę śledczą (odzyskiwanie i kasowanie danych), budowę i administrację sieciami teleinformatycznymi, sprzedażą, budową oraz serwisem sprzętu teleinformatycznego, usługami administrowania infrastrukturą teleinformatyczną dla osób prywatnych i firm. Jeśli szukasz fachowej pomocy w zagadnieniach teleinformatycznych.

Wszystkie produkty zawarte w naszej ofercie sklepu, są przez nas przetestowane i z czystym sumieniem możemy je polecić. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniego rozwiązania – PYTAJ – po to jesteśmy !

Pamiętaj – żadne z Twoich pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, współpraca z Klientem jest dla nas najważniejszym aspektem, nie tylko przed, ale i po sprzedaży

 

Portfolio Producentów

Każdy z Producentów, których produkty mamy w swojej ofercie, to marka, o której każdy słyszał. Ze względu na naszą wieloletnią współpracę, jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować, wdrażać, ale również z nich korzystać na codzień. Jeśli nie wiesz, który produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu, na pewno pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt.

Nasza wizja Sklepu

Można powiedzieć, że w każdym sklepie jest to samo. Jednak to, co nas wyróżnia, to współpraca z Klientem od przedsprzedażnego doradztwa, przez proces doboru rozwiązania i zakupu, po opiekę posprzedażną. Zawsze powtarzamy swoim Klientom: nie wahajcie się pytać, kontaktować, my się swoich Klientów nie wstydzimy, Jesteśmy tu dla Was. W dzisiejszych czasach rozwiązań informatycznych nie brakuje, ale ile jest takich sklepów, które nie tylko sprzedają swoje produkty, ale również znają je od strony technicznej? Dla nas nasz Sklep, to nie tylko miejsce do sprzedaży produktów z naszej oferty. Dla nas, to kolejna droga dotarcia do Klienta, pomocy, jak również dzięki temu rozwiązaniu, zanim Klient dokona zakupu, może sprawdzić cenę, poradzić się i nierzadko uzyskać lepsze warunki niż te, które są oferowane w sklepie. Promujemy takich Klientów, którzy pytają, chcą porady i chcą współpracy. Chcielibyśmy, aby do nas wracali po inne rozwiązania, czy produkty. Jesteśmy w stanie zaoferować niestandardowe rozwiązania, na które w sklepie nie ma miejsca, a sa oparte o produkty z naszej oferty. Jeśli macie pomysł, czy oczekiwania, które chcecie wprowadzić w życie, zapraszamy do kontaktu. Formularz zamówienia to nie to samo. Mamy tyle możliwości komunikacji, że na pewno jakąś dla siecie wybierzecie.

Dziękujemy, że z nami jesteście i zapraszamy na zakupy.